Przyłącz się do akcji zbierania podpisów

Stop przemocyMamy 3 miesiące na zebranie podpisów pod Ustawą!!!
W związku z rejestracją Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zbieraniu podpisów pod obywatelskim Projektem Ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zbieraniu podpisów pod obywatelskim projektem Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Nasz projekt jest wynikiem wielomiesięcznej pracy i konsultacji społecznych. W jego tworzenie byli zaangażowani urzędnicy samorządowi, organizacje pozarządowe, eksperci z zakresu prawa, administracji samorządowej i rządowej. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z niedoskonałości obecnie funkcjonujących regulacji prawnych. Obowiązująca ustawa nawet według policjantów, prokuratorów i sędziów nie jest doskonała. Potrzebne są zmiany, które będą w konkretny sposób chronić ofiary przemocy. Sprawca nie może czuć się bezkarny, a ofiara pozostawiona bez opieki i pomocy. Nasz projekt gwarantuje znacznie lepszą ochronę ofiarom przemocy, jednocześnie nie pozbawiając sprawców prawa do obrony. Jeżeli nie jest Państwu obojętny los ofiar domowego piekła, które często zostaje zgotowane najbliższym przez partnerów i rodziców, to proszę o włączenie się do naszej akcji. Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa pomoc. Prosimy o wsparcie akcji zbierania podpisów. Listy z zebranymi podpisami prosimy o przesyłanie na wskazany na nich adres. Więcej o projekcie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Dziękujemy.

Zarząd Fundacji "Razem Lepiej"

Projekt nowelizacji ustawy pobierzecie tutaj - (przyp. Rednacz)

Listę pobierzecie tutaj - (przyp. Rednacz)

Polecamy

akcjasos4Serdecznie zapraszamy do pierwszego w Polsce portalu  dla osób uzależnionych i współuzależnionych http://alkoholizm.akcjasos.pl
Zapraszamy do forum dyskusyjnego Forum uzaleznienia - tu możesz otrzymać pomoc.

Uzależnienie od alkoholu , czyli alkoholizm, jest chorobą, która zaczyna się i rozwija podstępnie, bez świadomości zainteresowanej osoby. Polega na nie kontrolowanym piciu napojów alkoholowych i może doprowadzić do przedwczesnej śmierci.

Reklama

Psycholog online

Jeśli przeżyłeś tragedię i nie wiesz, co ze sobą zrobić. Jeśli masz jakikolwiek problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić. Jeśli stoisz przed podjęciem ważnej decyzji i chciałbyś lepiej poznać siebie i swoje potrzeby i upewnić się w obranym kierunku Twojego życia, napisz do naszego psychologa on-line

Porady naszego psychologa udzielane są bezpłatnie.

Partner serwisu

Reklama

Reklama